telefon +48 022 596 43 00
imieniny: Feliksa i Aleksandry
Krajowa Rada Spółdzielcza zorganizowała cykl konferencji
w Białymstoku, Krakowie, Nekli k/Poznania i Toruniu na temat "Kreowanie rozwiązań antykryzysowych w spółdzielniach z wykorzystaniem Europejskiego Funduszu Społecznego". Konferencje objęły cały kraj i zostały zrealizowane w ramach zadania zleconego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pod tytułem: " Podnoszenie kompetencji menadżerów spółdzielczych w kreowaniu rozwiązań antykryzysowych z wykorzystaniem Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki".
Prezentacje wystąpień dr Krzysztofa Lachowskiego, dr Anny Sędzińskiej i mgr Hieronima Wawrzyńskiego na wymienionych konferencjach zostały zamieszczone poniżej. Wymienione działania informacyjno– promocyjne miały pokazać spółdzielczym menadżerom: zagrożenia jakie niesie globalizacja, kierunki strategiczne i antykryzysowe dla spółdzielczości oraz Europejski Fundusz Społeczny i Program Operacyjny "Kapitał Ludzki" jako dobre narzędzie pomagające spółdzielniom w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom spowolnienia gospodarczego i zapobiegania zagrożeniom z tym związanych. Uczestnicy 4 wymienionych konferencji bardzo pozytywnie ocenili poziom merytoryczny i komunikatywność prezentacji omawianych zagadnień.
- Dr Krzysztof Lachowski "Szanse i zagrożenia dla spółdzielczości w kontekście procesów globalizacji w świecie i sytuacji w Polsce"
- Dr Krzysztof Lachowski "Kierunki działań strategicznych i antykryzysowych dla spółdzielczości z uwzględnieniem problemów związanych z kształceniem i dokształcaniem oraz podnoszeniem kompetencji spółdzielczej kadry"
- Dr Anna Sędzińska "Antykryzysowe instrumenty zarządzania"
- Mgr Hieronim Wawrzyński "Unijne i krajowe procedury pozyskiwania dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie programowania 2007—2013"
- Dr Anna Sędzińska "Koncepcje zarządzania– marketing w programowaniu projektów finansowanych z EFS"
- Mgr Hieronim Wawrzyński "Priorytety i działania w PO Kapitał Ludzki i procedury aplikowania"
- Mgr Hieronim Wawrzyński "Praca metodą projektową"
od września 2007











