Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy

Biblioteka

Biblioteka

Informujemy,  że Biblioteka Krajowej Rady Spółdzielczej, w marcu 2016 roku została połączona z Biblioteką Muzeum Historii Spółdzielczości. W swoich różnorodnych zbiorach przechowuje i udostępnia osobom prywatnym, jak i instytucjom bogate dziedzictwo spółdzielcze wielu pokoleń.

 

Księgozbiór obejmuje różne branże spółdzielczości, przemysł spożywczy, i inny, rolnictwo i inne nauki pokrewne oraz słowniki i encyklopedie. Liczy ponad 42.800 woluminów i około 320 tytułów prasowych  z różnych okresów historycznych (stan na 31.12.2016 r.). Z księgozbioru można korzystać na miejscu lub wypożyczyć książki na zewnątrz.

 

Biblioteka mieści się w „Domu pod Orłami”, Warszawa,  ul. Jasna 1, I piętro, wejście do Muzeum Historii Spółdzielczości.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów:

wtorki, środy, czwartki : 11.00 – 14.00

tel. 22/ 596 43 08

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

w innym czasie, po umówieniu telefonicznym lub mailowym.

 

Nasze Muzeum dostarczy również Państwu bogatej wiedzy, w którym można obejrzeć oprócz eksponatów filmy o spółdzielczości i doświadczyć ciekawych przeżyć.

 
© 2011 Krajowa Rada Spółdzielcza