Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

 

Flagi, proporczyki, znaczki klapowe


Zastępując swe dotychczasowe logo nowym, Międzynarodowy Związek Spółdzielczy zaapelował do spółdzielni i organizacji spółdzielczych we wszystkich krajach o powszechne stosowanie symbolu na wszelkich materiałach promocyjnych, publikacjach, flagach, produktach itp., jako uniwersalnej marki spółdzielczej pozwalającej w każdym zakątku Ziemi na jasne zidentyfikowanie posługującego się nią podmiotu jako spółdzielczego. Nie jest oczywiście zabronione posługiwanie się dotychczasowymi symbolami, jednak Związek zaleca stopniowe przechodzenie na nowe. Apelujemy do wszystkich spółdzielni o pozytywną odpowiedź na apel MZS i wspólne budowanie ogólnoświatowej spółdzielczej marki.

 

Kalendarz spółdzielczy na 2017 r. - ścienny


Rysunki dzieci ze Spółdzielczych Domów Kultury - kalendarz wiszący o wymiarach 335 mm x 480 mm (B3) - każdy miesiąc ilustrowany pracą plastyczną przekazaną przez dzieci uczące się rysować pod okiem instruktorów w spółdzielczych domach kultury na terenie całego kraju. Powstał we współpracy z siedmioma spółdzielczymi placówkami kultury, które zechciały podzielić się z Państwem częścią swojego dorobku. Jak ciekawy i wartościowy jest to dorobek - świadczą prace dzieci, powstałe w czasie zajęć w pracowniach plastycznych w SDK. Kalendarz popularyzuje efekty działalności społeczno-kulturalnej prowadzonej głównie przez spółdzielnie mieszkaniowe.

Cena - 20 zł + koszty przesyłki

 


 

wymiary i ceny flag:

 

flagi spółdzielcze:

100 x 160 - cena 70 zł brutto

75 x 120 - cena 60 zł brutto

 

proporczyk: 22 x 16 cm - cena 30 zł brutto

(istnieje możliwość zamówienia metalowego stojaka chromowanego w cenie 50 zł brutto)

 

znaczek klapowy: NOWOŚĆ!

wymiary 2,3 x 0,5 cm, wykonany z chromowanego metalu z logo COOP wytłaczanym w kolorze turkusowym - cena 8 zł szt.

 

 

Zamówienia na nowe flagi składać można w Centrum Informacji i Promocji KRS

tel./fax: 22 828 65 11

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Medale okolicznościowe:


Jednocześnie informujemy, że w ciągłej sprzedaży posiadamy medale okolicznościowe wydane z okazji Międzynarodowego Roku Spółdzielczości oraz Jubileuszu 150-lecia Bankowości Spółdzielczej na Ziemiach Polskich. Na awersie pierwszego medalu znajduje się  wizerunek prekursora polskiej spółdzielczości - Stanisława Staszica. Drugi medal poświęcony jest bankowości i przedstawia jej twórców - ks. Piotra Wawrzyniaka - działającego na ziemiach zaboru pruskiego - oraz dr. Franciszka Stefczyka, którzy tworzył kasy spółdzielcze w Galicji i w odrodzonej Polsce po 1918 r. Na rewersie obu medali umieszczono logo oraz hasło Międzynarodowego Roku Spółdzielczości - Spółdzielnie budują lepszy świat.

Medale wykonano z posrebrzanego mosiądzu. Średnica obu medali - 58 mm. Do kompletu dołączono etui z wytłoczonym znakiem graficznym "Spółdzielczość Polska".

Zachęcamy spółdzielnie do zamawiania tego wyjątkowego upominku, który może uświetnić uroczystości związane z działalnością spółdzielni.