Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

listopadteczaJuż wkrótce do Czytelników dotrze listopadowe wydanie miesięcznika spółdzielczego "Tęcza Polska", w którym wiele miejsca poświęcamy odbywającym się w tym miesiącu zjazdom branżowych związków rewizyjnych. Wszystkim zainteresowanym naszym wydawnictwem przypominamy o możliwości odnowienia prenumeraty na 2018 r. - można to zrobić poprzez zamówienie na poniższym druku, lub pisząc na adres e-mail. 
pobierz: druk prenumeraty
zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

kampania internetZachęcamy spółdzielnie mieszkaniowe do powszechnego stosowania w swoich materiałach i kampaniach reklamowych znaku graficznego oraz hasła "Spółdzielczość mieszkaniowa to najlepsza wspólnota". Propozycja upowszechniania w tej formie pozytywnego wizerunku tej największej branży spółdzielczej wyszła od Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bydgoszczy, która tutaj (pozycja w tabeli  nr. 23-25) umożliwia spółdzielniom pobranie tego znaku graficznego w dużej rozdzielczości.  

okpazdziernikW październikowym wydaniu Miesięcznika Spółdzielczego „Tęcza Polska" informujemy o bieżących inicjatywach KRS i spółdzielczych związków rewizyjnych - m.in. wystąpieniach do Rzecznika Praw Obywatelskich w związku z wejście w życie Ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z 20 lipca 2017. XII Zjazd Delegatów odbył Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "Samopomoc Chłopska", a do Zjazdów przygotowują się kolejne związki spółdzielcze - o czym informujemy w numerze. 

Czytaj więcej...

Zespół Badawczy Centrum Badań i Edukacji Statystycznej Głównego Urzędu Statystycznego opracował „Ankietę o termomodernizacji budynków mieszkalnych wielomieszkaniowych w latach 2010-2016".

Czytaj więcej...