Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy

GPR Aktualności

GPR Aktualności

 

Zjazd Przedkongresowy Spółdzielczych Grup Producentów Rolnych

 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Spółdzielczych Grup Producentów Rolnych na organizowany przez Krajową Radę Spółdzielczą Zjazd Przedkongresowy. Wybranych na Zjeździe Przedkongresowym 20 Delegatów Spółdzielczych Grup Producentów Rolnych weźmie udział w VI Kongresie Spółdzielczości.

Więcej…
 

 

Seminarium spółdzielcze

 

Resort Rolnictwa podejmuje działania na rzecz odbudowy spółdzielczości rolniczej. W dniu 4 kwietnia 2016 roku zostało zorganizowane w gmachu Ministerstwa Rolnictwa Seminarium spółdzielcze pt. „Rola spółdzielczości w gospodarczym działaniu rolników na rynku”, będące początkiem działań dla wypracowania potrzebnych rozwiązań.

Więcej…
 

 

Zmiany w zakresie tworzenia i działania GPR 2014-2020

W dniu 18 grudnia 2015 roku weszła w życie nowelizacja Ustawy o grupach producentów rolnych i ich związkach (…)- Dz. U. z 2015 r. poz. 1888. Zmiany dotyczą grup zarejestrowanych do końca 2013 roku (częściowo) oraz przede wszystkim grup rejestrowanych po dniu 01.01.2014 roku.

 

Więcej…
 

 

Relacja z międzynarodowej Konferencji nt. wsparcia spółdzielni rolniczych w latach 2014-2020

W dniu 7 października 2015 roku Krajowa Rada Spółdzielcza, wspólnie z Głównym Komitetem Spółdzielczości Rolniczej w UE (COGECA) i Cooperatives Europe, zorganizowałakonferencję nt. „Środki wsparcia dla organizacji producentów w ramach nowej wspólnej polityki rolnej: Możliwości spółdzielni rolniczych”. Konferencja miała miejsce w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które wraz z Agencją Rynku Rolnego wspierało jej realizację. Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami.

Więcej…
 

 Konferencja nt. wsparcia spółdzielni rolniczych, OP i GPR z środków UE 2014-2020

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Rada Spółdzielcza organizuje wspólnie z Cooperatives Europe oraz Głównym Komitetem Spółdzielczości Rolniczej w UE - COGECA konferencję nt. „Środki wsparcia dla organizacji producentów w ramach nowej wspólnej polityki rolnej: Możliwości spółdzielni rolniczych”. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7
© 2011 Krajowa Rada Spółdzielcza