Stowarzyszenie IE-NO-HIKARI z Japonii, będące przybudówką kulturalną tutejszej organizacji spółdzielni rolniczych tradycyjnie, jak co roku, ogłasza XXV już konkurs na rysunek dzieci związanych ze spółdzielniami z całego świata.

W dotychczasowych edycjach konkursu wielokrotnie polscy mali artyści zdobywali laury – wyróżnienia, a nawet brązowe, srebrne i złote nagrody.

Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie dzieci w wieku 6 – 15 lat; temat prac powinien odnosić się do jednej z wymienionych kwestii: rolnictwo, obszar wiejski, przyroda, środowisko, człowiek, rodzina, posiłek.
Materiały i technika dowolna, zaś format nie powinien przekraczać 728 mm x 515 mm, na podłożu nie grubszym niż 3 mm.
Jedno dziecko może przedstawić do konkursu tylko jedną pracę, która powinna być oryginalna i samodzielnie wykonana.
Uczestnicy w formularzu zgłoszeniowym proszeni są o podanie tytułu obrazka, tematu, swojego imienia i nazwiska, wieku, narodowości.
Prace wraz w wypełnionym w jęz. angielskim załączonym formularzem można przysyłać na adres Krajowej Rady Spółdzielczej (ul. Jasna 1, 00 - 013 Warszawa z dopiskiem Konkurs rysunkowy) w terminie do dnia 15 września 2017 r., skąd zostaną przekazane do Japonii.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonicznym 22/ 827-45-25 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie.

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie