Krajowa Rada Spółdzielcza prowadzi nabór na stanowisko w Zespole Lustracji i Doradztwa.

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie listów polustracyjnych na podstawie protokołów lustracji
  • Współpraca ze spółdzielczymi związkami rewizyjnymi
  • Udział w innych pracach lustracyjnych
  • Przeprowadzanie lustracji ustawowych oraz innych usług świadczonych na rzecz spółdzielni
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych lustracji

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Uprawnienia lustracyjne i praktyka w prowadzeniu lustracji
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, prawo)
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - sporadyczna praca w terenie
  • Prawo jazdy kat. B (czynni kierowcy z własnym samochodem)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze spółdzielczym
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa spółdzielczego i pokrewnych

Prosimy o umieszczanie w tytule wiadomości: „Pracownik ZLiD

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Danych Osobowych jest KRAJOWA RADA Spółdzielcza z siedzibą w Warszawie ul. Jasna 1.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Krajowa Rada Spółdzielcza prowadzi nabór na stanowisko, na którym realizowane są zadania dotyczące promocji spółdzielczości w tym m.in. organizowanie uroczystości, wydarzeń i imprez spółdzielczych, opracowywanie związanych z tym materiałów informacyjnych i publikacji w magazynie spółdzielczym oraz propagowanie materiałów promocyjnych.

Preferowane zdolności redakcyjne.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w szkoleniach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego