Zapraszamy spółdzielnie wszystkich branż do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na Portalu Funduszy Europejskich dotyczącymi ogłaszanych naborów wniosków o dofinansowanie w ramach programów krajowych i regionalnych. 

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/skorzystaj/nabory... - Przeglądanie i wyszukiwanie naborów wniosków. Tu ogłoszenia ułożone są według daty ich publikacji i są publikowane przez instytucje odpowiedzialne za przeprowadzanie konkursów.

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/skorzystaj/harmonogramy... - Harmonogram naborów wniosków. Tu z wyprzedzeniem można sprawdzić, kiedy będą ogłaszane kolejne nabory.

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. organizuje bezpłatne webinarium pt.: Instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej, które odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. (piątek) o godzinie 10:00.

Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej. W programie m.in.:

Krajowa Rada Spółdzielcza zaprasza na szkolenie on-line pt.: „PRZYGOTOWANIE SPÓŁDZIELNI WSZYSTKICH BRANŻ DO WALNEGO ZGROMADZENIA - ZEBRANIA PRZEDSTAWICIELI - ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH W DOBIE COVID-19", które odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2021 r. w godzinach 09:00 - 12:15 (przerwa od 10:30 do 10:45).

Zakres szkolenia obejmuje również ostatnie zmiany w przepisach prawa dot. terminów na sporządzenie i zatwierdzenie sprawozdań finansowych przez Spółdzielnie wszystkich branż.

Szkolenie może być traktowane jako szkolenie uzupełniające dla lustratorów w trybie Uchwały Nr 21/2018 Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej z dnia 19 grudnia 2018 r. w sprawie kryteriów kwalifikacyjnych lustratorów, szkolenia lustratorów oraz nadawania i pozbawiania uprawnień lustratora.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby wynosi 369 zł brutto/os. (300 zł netto + VAT) i obejmuje: 4 godziny dydaktyczne (45-min.) i materiały dydaktyczne. Podczas szkolenia można zadawać prowadzącemu pytania poprzez czat. Dodatkowo do 19 kwietnia br. Uczestnicy mogą przesyłać pytania związane z tematem szkolenia na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Odpowiedzi na te pytania prowadzący udzieli w trakcie szkolenia.

W najbliższych tygodniach mają ruszyć szczepienia w zakładach pracy. Pracodawcy widzą wiele szans w zaszczepieniu pracowników, ale mają też wiele wątpliwości. W związku z tym Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z kancelarią PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global organizuje bezpłatne webinarium: Szczepienia w zakładach pracy – o czym należy pamiętać, które odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. od 13:00 do 15:00.

Podczas webinaru prowadzący wyjaśnią:

  • czy można różnicować warunki zatrudnienia pracowników zaszczepionych i pozostałych?
  • czy i jak można pracowników skłaniać do szczepień? Czy można premiować zaszczepionych?
  • jak przetwarzać dane dot. zaszczepienia i do jakich potrzeb można je wykorzystywać?

Stowarzyszenie IE-NO-HIKARI (organizacja spółdzielni rolniczych) z Japonii ogłasza 29. Doroczny Światowy Konkurs Rysunków Dziecięcych. W dotychczasowych edycjach konkursu polscy uczestnicy wielokrotnie zdobywali laury – wyróżnienia, a nawet brązowe, srebrne i złote nagrody. Do udziału w konkursie zaproszeni są młodzi artyści w wieku od 6 do 15 lat. Nie ma ustalonego tematu prac - uczestnicy mają pełną dowolność w wyrażaniu siebie.

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie