Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zasadami tworzenia i udzielania pomocy na tworzenie Grup Producentów Rolnych.

 Szczegółowe informacje znajdują się tutaj

 

Resort Rolnictwa podejmuje działania na rzecz odbudowy spółdzielczości rolniczej. W dniu 4 kwietnia 2016 roku zostało zorganizowane w gmachu Ministerstwa Rolnictwa Seminarium spółdzielcze pt. „Rola spółdzielczości w gospodarczym działaniu rolników na rynku”, będące początkiem działań dla wypracowania potrzebnych rozwiązań.

Czytaj więcej...


W dniu 18 grudnia 2015 roku weszła w życie nowelizacja Ustawy o grupach producentów rolnych i ich związkach (…)- Dz. U. z 2015 r. poz. 1888. Zmiany dotyczą grup zarejestrowanych do końca 2013 roku (częściowo) oraz przede wszystkim grup rejestrowanych po dniu 01.01.2014 roku.

 

Czytaj więcej...


W dniu 7 października 2015 roku Krajowa Rada Spółdzielcza, wspólnie z Głównym Komitetem Spółdzielczości Rolniczej w UE (COGECA) i Cooperatives Europe, zorganizowałakonferencję nt. „Środki wsparcia dla organizacji producentów w ramach nowej wspólnej polityki rolnej: Możliwości spółdzielni rolniczych”. Konferencja miała miejsce w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które wraz z Agencją Rynku Rolnego wspierało jej realizację. Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami.

Czytaj więcej...

 

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Rada Spółdzielcza organizuje wspólnie z Cooperatives Europe oraz Głównym Komitetem Spółdzielczości Rolniczej w UE - COGECA konferencję nt. „Środki wsparcia dla organizacji producentów w ramach nowej wspólnej polityki rolnej: Możliwości spółdzielni rolniczych”. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...