Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

Spis treści

 

Honorowy tytuł "Menedżer Spółdzielca" w 2015 r. otrzymali:

  • Edmund Borawski, prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie
  • Antoni Tomasz Chełmiński, prezes Zarządu Pierwszej Wojskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Warszawie
  • Stanisław Chwiej, prezes Zarządu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska" w Nisku
  • Adam Jan Dudek, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej
  • Grzegorz Engelbrecht z Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Energetyka” w Warszawie
  • Kazimierz Góra, wiceprezes Zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego
  • Grzegorz Gratkowski, prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Zacisze” w Zielonej Górze”
  • Andrzej Grzybek, wiceprezes Zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego
  • Józef Lach, prezes Zarządu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Rajczy
  • Marian Łaciak, prezes Zarządu „Społem” Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców w Tarnowie
  • Anna Machała ze Spółdzielni Mieszkaniowej w Płocku
  • Hanna Malczyńska, prezes Zarządu Spółdzielni Pracy MPW Med Instruments w Warszawie
  • Andrzej Mirosławski, prezes Zarządu Spółdzielni Produkcyjno - Handlowej „Mestwin” w Kartuzach
  • Maria Jolanta Nowak, prezes Zarządu GS „S.Ch.” w Kobierzycach
  • Bernard Radlok, prezes Zarządu RSP w Kuniowie
  • Aleksandra Styn, prezes Zarządu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Pucku
  • Lucjan Waśko, prezes Zarządu Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej SOPEX w Krośnie

 

"Menedżer Spółdzielca" w 2014 r.:

 

  • Jan Grabowiecki - Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW w Wodzisławiu Śląskim
  • Henryk Janasek - Bank Spółdzielczy w Koninie
  • Ryszard Jaśkowski - Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie
  • Zygfryd Jureczka - Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Gorzycach
  • Marek Knapik - Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie
  • Jerzy Kruk - Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” we Wrocławiu
  • Marian Matejczuk - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Promień”  w Ogrodzonej
  • Ewa Nestorowicz - Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska SOPSAN w Sanoku
  • Helena Pośpieszyńska - Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Imielin” w Warszawie
  • Zbigniew Rewkowski - „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie
  • Jolanta Rybarczyk - Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „Batory” w Warszawie
  • Kazimierz Sala - Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Małopolskim
  • Józef Wierzchowski - Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „PATRONAT-3” w Piasecznie

 

 

"Menedżer-Spółdzielca" w 2013 r.:

 

  • Tadeusz Badach - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie
  • Kazimierz Czapiewski - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rzecko
  • Stanisław Grodecki - Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Medyce
  • Jan Grzesiek - Bank Spółdzielczy w Jarocinie
  • Zbigniew Herzberg - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Olszewka
  • Marek Juszkiewicz - Małopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych Tarnowie
  • Krzysztof Kajko - Bank Spółdzielczy w Kolnie
  • Krzysztof Kleczka - Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Obrońców Pokoju w Gliwicach
  • Stanisław Kolanus - Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śródmieście” w Gliwicach
  • Karol Nogowczyk - Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wiśle
  • Stanisław Sierant - Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy” w Krakowie
  • Andrzej Szwejkowski - Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie
  • Andrzej Przebierowski - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kryłów
  • Maria Wawrzaszek - Gruszka - Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Zamościu
  • Karol Włodarczak - Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie

 

"Menedżer-Spółdzielca" w 2012 r.:

  1. Jerzy Marian Abram – prezes Zarządu Spółdzielni Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „Koronka - Bobowa"
  2. Edward Biernacki – prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Wieliczce
  3. Ewa Budna – Zastępca Prezesa Zarządu SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu
  4. Henryk Hołysz – prezes Zarządu Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Wietlinie III
  5. Władysław Klażyński – prezes Zarządu banku Spółdzielczego w Skierniewicach
  6. Daniel Kolinko – prezes  Zarządu SM w Dzierżnoniowie
  7. Jerzy Kraśniewski – prezes Zarządu „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Feniks” we Wrocławiu
  8. Jerzy Niedźwiecki – prezes Zarządu „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lidzbarku Warmińskim
  9. Wiktor Nowakowski – przewodniczący Rady Nadzorczej BS  w Leśnicy z siedzibą w Strzelcach Opolskich
  10. Ryszard Palmąka – zastępca Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Namysłowie
  11. Grzegorz Poznański – prezes Zarządu „Społem„ Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Jedność” w Lubartowie
  12. Mirosław Rainko – prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczuczynie
  13. Grażyna Anna Raniewicz – Lis - prezes Zarządu „Społem” Poznańskiej Spółdzielni Spożywców w Poznaniu
  14. Kazimierz Rybarz – prezes Zarządu Spółdzielni  Kółek Rolniczych w Gorzycach
  15. Janusz Sienkiewicz – prezes Zarządu SM „Gocław – Lotnisko” w Warszawie
  16. Danuta Szafrańska – prezes Zarządu „Społem” Poznańskiej Spółdzielni Spożywców w Śremie
  17. Władysław Wolak – przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Gliwicach
  18. Ryszard Zych – prezes Zarządu Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Wilamowej