Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w internetowym webinarium, które odbędzie się 8 września 2022 r., start o godz. 11. Podczas niego będzie się można dowiedzieć o bieżących działaniach instytucji, które wspierają rolników.

 

W gronie ekspertów uczestniczących w e-spotkaniu znajdą się przedstawiciele: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Grupy AZOTY. Swój udział zapowiedział także Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.

 

Podczas webinarium eksperci omówią m.in. rodzaje pomocy uruchamiane przez ARiMR w ramach Krajowego Planu Odbudowy, proponowane zmiany w ustawie o identyfikacji i rejestracji zwierząt gospodarskich, możliwość ubezpieczenia upraw rolnych ze środków otrzymywanych w ramach dopłat bezpośrednich czy działanie systemu monitoringu upraw, który ma funkcjonować od 2023 roku. Będzie się można dowiedzieć także o zasadach obrotu ziemią czy korzystnych zmianach w ubezpieczeniach społecznych rolników. (...)

 

Webinarium obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, mogą zrobić to korzystając z linku, który zostanie podany na stronie https://www.gov.pl/web/arimr/webinar

 

Pytania dotyczące tematów poruszanych podczas webinarium można wysyłać na skrzynki e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (...)

Źródło: https://www.gov.pl/web/arimr/kolejny-ogolnopolski-webinar-dotacje-dla-rolnictwa-juz-8-wrzesnia 

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

ARCHWIWUM KRS NIECZYNNE od 8 do 19 lipca br.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie