Stowarzyszenie IE-NO-HIKARI (organizacja spółdzielni rolniczych) z Japonii ogłasza 27. Doroczny Światowy Konkurs Rysunków Dziecięcych. W dotychczasowych edycjach konkursu polscy mali artyści wielokrotnie zdobywali laury – wyróżnienia, a nawet brązowe, srebrne i złote nagrody. Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

W tym roku, by młodzi artyści mogli w pełni wyrazić siebie, nie ma ustalonych tematów prac. Materiały i technika są dowolne, zaś format nie powinien przekraczać 728 mm x 515 mm, na podłożu nie grubszym niż 3 mm. Jedno dziecko może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę, która powinna być oryginalna i samodzielnie wykonana (np. nie można przedstawiać na rysunkach postaci z seriali, filmów, gier video czy książek).

Uczestnicy w formularzu zgłoszeniowym proszeni są o podanie tytułu obrazka, tematu, swojego imienia i nazwiska, wieku, płci, kraju zamieszkania.

Prace wraz w wypełnionym w j. angielskim załączonym formularzem można przysyłać na adres:

 

Krajowa Rada Spółdzielcza

ul. Jasna 1

00-013 Warszawa

z dopiskiem "Konkurs rysunkowy"

 

w terminie do dnia 15 września 2019 r., skąd zostaną przekazane do Japonii.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonicznym 22/ 827-45-25 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacja o konkursie w j. angielskim

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie