27 lutego br. o godzinie 1900 w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan” organizowany przez Warszawską Izbę Gospodarczą pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innej miejscowości. Cena biletu to 40 zł.

Organizatorzy poprzez koncert pragną zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi, a wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych.

Wystąpią artyści: Adam Wolski (solista Golden Life), Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late. Koncert poprowadzi Jarosław Kret, a na widowni Filharmonii Warszawskiej w geście solidarności z potrzebującymi pojawią się gwiazdy sportu i medaliści olimpijscy.

Zamówienia na wejściówki na koncert dostępne są online: http://solidarni.szef.co/formularze/koncert-charytatywny

Koncertowi towarzyszy akcja pomocy. Datki można przekazywać na numer konta Warszawskiej Izby Gospodarczej dedykowanego temu wydarzeniu:  83 1160 2202 0000 0004 5688 0465 (wpłata tytułem: wsparcie koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”).

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu oraz rekomendacji koncertu.

 

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie