Do końca 2020 r. w Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) działa projekt 6.2.1 „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, w ramach którego Centrum może zaproponować bazy danych potencjalnych klientów/kontrahentów/partnerów w poszczególnych krajach.

Listy takich kontaktów przygotowywane są w oparciu o bazę Kompass i są bezpłatne. Wystarczy przesłać zapytanie, w którym określone będą kraje, w jakich poszukuje się dystrybutorów/producentów/usługodawców oraz jakiego towaru ma to dotyczyć. Eksperci COIE przygotowują również bezpłatnie aktualne dane ze świata oraz informacje o dofinansowaniu eksportu.

Do COIE mogą zgłaszać się wszyscy przedsiębiorcy z dowolnej branży, którzy posiadają siedziby na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku osób fizycznych warunkiem jest posiadanie na terenie Polski miejsca zamieszkania.

Więcej na: www.coie.armsa.pl 

Kontakt ws. wspierania eksportu "PRO-EKSPORT": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

COIE działa w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. Realizuje zadania związane z wspieraniem inwestorów i eksporterów (doradztwo w wyborze lokalizacji inwestycji, pomoc prawna oraz nawiązywanie kontaktów z partnerami) oraz promocją gospodarczą Regionu. Ściśle współpracuje m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, Ministerstwami, Ambasadami i Konsulatami Rzeczypospolitej Polski na całym świecie, Zagranicznymi Biurami Handlowymi oraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A.

 

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie