Stowarzyszenie IE-NO-HIKARI (organizacja spółdzielni rolniczych) z Japonii ogłasza 28. Doroczny Światowy Konkurs Rysunków Dziecięcych. W dotychczasowych edycjach konkursu polscy mali artyści wielokrotnie zdobywali laury – wyróżnienia, a nawet brązowe, srebrne i złote nagrody. Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Nie ma ustalonego tematu prac - uczestnicy mają pełną dowolność w wyrażaniu siebie.

Materiały i technika są dowolne, zaś format nie może przekraczać 728 mm x 515 mm, na podłożu nie grubszym niż 3 mm. Jedno dziecko może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę, która powinna być oryginalna i samodzielnie wykonana (np. nie można przedstawiać na rysunkach znaków firmowych, nazw firm i produktów ani postaci z seriali, filmów, gier video czy książek).

Uczestnicy proszeni są w formularzu zgłoszeniowym o podanie tytułu obrazka, swojego imienia i nazwiska, wieku, płci, kraju zamieszkania.

Prace wraz w wypełnionym w j. angielskim załączonym formularzem (POBIERZ) można przysyłać na adres:

 

Krajowa Rada Spółdzielcza

ul. Jasna 1

00-013 Warszawa

z dopiskiem "Konkurs rysunkowy"

 

w terminie do 13 września 2020 r., skąd zostaną przekazane do Japonii.

Dodatkowe informacje pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

 

Informacja o konkursie w j. angielskim

Księga pamiątkowa z zeszłorocznej 27. edycji konkursu a w niej wśród wyróżnionych praca 7-letniej Gabrieli Wyszomirskiej zatytułowana „Piękna wieś”.

Beautiful Countryside, Gabriela Wyszomirska (7 lat)
Beautiful Countryside, Gabriela Wyszomirska (7 lat)

 

 

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2019

Projekt i wykonanie