Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na udziału w bezpłatnym webinarium poświęconemu instrumentom wpierającym rozwój przedsiębiorców: Edukacja, wiedza, informacja, podnoszenie kompetencji czyli instrumenty wspierające rozwój przedsiębiorców z sektora MŚP i nie tylko

Podczas webinarium eksperci z Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości zaprezentują m.in. Akademię PARP - interaktywną platformę oferującą bezpłatne kursy on-line z zakresu marketingu, zarządzania, finansów, prawa i doskonalenia umiejętności miękkich, a także omówią instrumenty szkoleniowo-informacyjne dostępne w ramach EEN i CR MŚP.

Ponadto, przez eksperta Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach zostanie przedstawione wsparcie szkoleniowo-doradcze realizowane w ramach Systemu Sektorowych Rad ds. Kompetencji - projektu finansowanego z Funduszy Europejskich w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Kiedy i gdzie?

24 maja 2021, godz. 10:30-11:40

ONLINE

UWAGA! Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Informacje i zapisy: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1574

Pytania dotyczące spotkań można kierować do Organizatora drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 604 526 507.

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie