Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Ministerstwa Rozwoju i Technologii dotyczącym kolejnej edycji konkursu „Lider dostępności priorytetowych branż".

Tworzysz produkty lub świadczysz usługi spełniające kryteria dostępności? Weź udział w konkursie "Lider dostępności priorytetowych branż". Dzięki temu masz szanse wypromować swoje innowacyjne projekty.

Konkurs ma na celu promowanie wysokiej jakości, nowoczesnych  produktów i usług opartych na idei projektowania uniwersalnego. Produkty dostępne to m.in. urządzenia wspomagające osoby z niepełnosprawnościami w codziennym funkcjonowaniu. Poprawiają one komfort życia i pozwalają na możliwie jak największą samodzielność. 

Działania te wpisują się w rządowy program „Dostępność Plus” 2018−2025, który skierowany jest do osób ze szczególnymi potrzebami, w tym tych z niepełnosprawnościami i starszych. Celem programu jest także podniesienie jakości życia. Służyć ma temu poprawa dostępności przestrzeni publicznej, w tym architektury, transportu, produktów i usług.

Terminy i zgłoszenia

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br. Formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać drogą online na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Masz pytania dotyczące konkursu, zadzwoń pod numer: 22 411 97 45.

 

Materiały

Formularz​_zgłoszeniowy
Formularz​_zgłoszeniowy.doc 0.07MB
Regulamin​_konkursu
Regulamin​_konkursu.pdf 0.15MB
Karta​_oceny​_
Karta​_oceny​_.pdf 0.17MB

Ogłoszenie dostępne jest na stronie resortu pod adresem: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/rusza-kolejna-edycja-konkursu-lider-dostepnosci-priorytetowych-branz

 

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie