W siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej – w Domu pod Orłami w Warszawie – odbywa się posiedzenie Rady najważniejszej organizacji spółdzielczej w Europie Cooperatives Europe.

CE WarszawaW siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej – w Domu pod Orłami w Warszawie – odbywa się posiedzenie Rady najważniejszej organizacji spółdzielczej w Europie Cooperatives Europe.

Członkowie Rady, z jej prezydentem Jean-Louis Bancelem na czele, przybyli do Polski na zaproszenie prezesa KRS Mieczysława Grodzkiego. W przeddzień obrad wieczorem odbyła się uroczysta kolacja w restauracji spółdzielczego hotelu „Gromada” w Warszawie z udziałem przedstawicieli władz polskich organizacji spółdzielczych, podczas której prezes OST „Gromada” Krzysztof Moczulski przedstawił krótko swoją spółdzielnię. W programie, po zakończeniu obrad w dniu 12 czerwca, przewidziana jest dla gości zagranicznych wizyta w Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce, spotkanie z polskimi spółdzielcami, zwiedzanie Warszawy, kolacja w kawiarni prowadzonej przez spółdzielnię socjalną „Pożyteczna” oraz już w dniu 13 czerwca wizyty studyjne w dwóch spółdzielniach – nowo otwartym „Sezamie” Warszawskiej Spółdzielni Spożywców „Społem” oraz w obiektach Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie