Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Rady Spółdzielczej składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wraz z nami uczestniczyli w centralnych uroczystościach Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, które odbyły się 3 lipca 2019 r. w Warszawie.

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości był okazją do refleksji nad znaczeniem ruchu spółdzielczego w Polsce i na świecie. Zgodnie z hasłem tegorocznych obchodów - „Spółdzielnie na rzecz godnej pracy” - spółdzielnie zapewniają obecnie godną i trwałą pracę 10% całej światowej populacji pracowniczej, co zdecydowanie wyróżnia je na dzisiejszym rynku pracy nastawionym wyłącznie na zysk. Spółdzielnie będące jednocześnie narzędziem umacniania rozwoju i sprawiedliwości społecznej, mają realną szansę zmienić świat na lepszy.

Z uwagą wsłuchiwaliśmy się w głosy zaproszonych Gości, którzy pomimo licznych obowiązków poświęcili spółdzielcom swój cenny czas. Dziękujemy Państwu za uświetnienie swoją obecnością naszego spółdzielczego święta. Wyrażamy wdzięczność za Państwa wrażliwość społeczną, słowa wsparcia i podzielenie się z nami cennymi uwagami.

Żywimy głęboką nadzieję, iż potencjał polskiego ruchu spółdzielczego - na który składa się bogata tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim ludzie - zostanie należycie wykorzystany. We współdziałaniu tkwi siła, dlatego tak ważna jest współpraca wszystkich środowisk, w tym władz państwowych, przedstawicieli nauki oraz bezpośrednio zainteresowanych, przy stanowieniu dobrego prawa, spójnego z wartościami stanowiącymi tożsamość ruchu spółdzielczego. 

Składamy serdeczne podziękowania za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i życzenia. Mamy nadzieję na przyszłe, wspólne świętowanie kolejnych uroczystości.

dr inż. Mieczysław Grodzki – prezes Zarządu KRS
dr Jerzy Jankowski – przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego KRS

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

ARCHWIWUM KRS NIECZYNNE od 8 do 19 lipca br.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie