W siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej – w Domu pod Orłami w Warszawie – odbywa się posiedzenie Rady najważniejszej organizacji spółdzielczej w Europie Cooperatives Europe.

CE WarszawaW siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej – w Domu pod Orłami w Warszawie – odbywa się posiedzenie Rady najważniejszej organizacji spółdzielczej w Europie Cooperatives Europe.

Członkowie Rady, z jej prezydentem Jean-Louis Bancelem na czele, przybyli do Polski na zaproszenie prezesa KRS Mieczysława Grodzkiego. W przeddzień obrad wieczorem odbyła się uroczysta kolacja w restauracji spółdzielczego hotelu „Gromada” w Warszawie z udziałem przedstawicieli władz polskich organizacji spółdzielczych, podczas której prezes OST „Gromada” Krzysztof Moczulski przedstawił krótko swoją spółdzielnię. W programie, po zakończeniu obrad w dniu 12 czerwca, przewidziana jest dla gości zagranicznych wizyta w Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce, spotkanie z polskimi spółdzielcami, zwiedzanie Warszawy, kolacja w kawiarni prowadzonej przez spółdzielnię socjalną „Pożyteczna” oraz już w dniu 13 czerwca wizyty studyjne w dwóch spółdzielniach – nowo otwartym „Sezamie” Warszawskiej Spółdzielni Spożywców „Społem” oraz w obiektach Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

ARCHWIWUM KRS NIECZYNNE od 8 do 19 lipca br.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie