Był wybitnym, chociaż już nieco zapomnianym działaczem spółdzielczości kredytowej w stolicy i na Mazowszu. Ten bliski współpracownik dra Antoniego Rząda, Prezesa Zarządu Banku Towarzystw Spółdzielczych, angażował się także w promowanie spółdzielczości na łamach ówczesnych mediów.
Już w 1913 roku Antoni Kleniewski napisał w "Przeglądzie Współdzielczym" znamienne słowa, przekazując także dla potomnych wartości dla kooperatystów pierwszoplanowe:
"Triumf święciła idea współdzielcza,
praca wytrwała, zapobiegliwość i wiara
w pomyślność ukochanej sprawy." (cytat za KZRSS „Społem”)
Kleniewski piastował funkcję Wiceprezesa Zarządu Polskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Kredytowych w Warszawie. Nie z tego był jednak najbardziej znany, tylko ze swojej działalności publicystycznej, publikując przede wszystkim w latach 1921-1923, m.in. w „Siła” – dwutygodniku poświęconym sprawom spółdzielni kredytowych w Warszawie (patrz tu) a później w „Poradniku spółdzielni kredytowych”, który wychodził w zamian starych tytułów czasopism „Siła” oraz "Odrodzenie” – jako organ Polskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Kredytowych w Warszawie oraz Związku Stowarzyszeń Zarobkowych i Gospodarczych we Lwowie (patrz tu).