Z przykrością zawiadamiamy o czasowym zamknięciu dla zwiedzających i czytelników Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce i Biblioteki Krajowej Rady Spółdzielczej. Zawieszenie tej części naszej działalności spowodowane jest epidemią koronowirusa i obowiązuje do odwołania.

Ukazał się wrześniowy numer Tęczy Polskiej, w której jak zawsze znajdziecie szereg artykułów poświęconych spółdzielczej przeszłości.

Niedawno ukazał się najnowszy numer Społemowca Warszawskiego, a w nim jak (prawie) zawsze garść informacji ze spółdzielczej historii.

Jak zawsze polecamy świeży numer „Społemowca Warszawskiego”, choć tym razem dużo bardziej!

Ostatni weekend września jest dedykowany udziałowi seniorów w kulturze. To dzień, w którym placówki muzealne, teatry, kina i inne miejsca w sposób szczególny otwierają się dla najstarszych członków naszego społeczeństwa. Z przyjemnością włączamy się w to wydarzenie!

III Forum Spółdzielcze w Bydgoszczy było okazją do omówienia wyzwań z jakimi mierzą się współczesne spółdzielnie mieszkaniowe. Rozmowom i dyskusjom o spółdzielczości towarzyszyła wystawa z naszego Muzeum, która nie tylko dostarczyła wiadomości na temat wkładu spółdzielców w odzyskanie niepodległości, ale też była świetnym tłem do przeprowadzania wywiadów i pamiątkowych fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia zorganizowanego przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową.

W sprzedaży jest najnowszy numer Tęczy Polskiej, a w nim, jak zawsze, ciekawostki z odcinka spółdzielczej historii.

zapisz się do newslettera

 

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 596 45 00

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

   
 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. 22 835 12 60
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00-13:00.

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie